1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sojic
Последна активност:
5 ноември 2018
Зачленет:
29 Април 2007
Мислења:
435
Допаѓања:
23
Поени од трофеи:
205
Роденден:
30 Декември 1979 (Возраст: 40)

Сподели

sojic

Intern, 40

sojic последен пат беше виден (како):
5 ноември 2018