1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Software

 1. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,649
  Допаѓања:
  2,653
  Поени од трофеи:
  1,627
 2. JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,328
  Допаѓања:
  973
  Поени од трофеи:
  842
 3. Supporter

  Gaining Experience
  Мислења:
  850
  Допаѓања:
  141
  Поени од трофеи:
  205
 4. temelk4

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  86
  Поени од трофеи:
  110
 5. wolverine

  On your way to fame
  Мислења:
  777
  Допаѓања:
  663
  Поени од трофеи:
  265