• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
S
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Za grafickata.dokolku e vo dobra sostojba,mozam da ti ponudam 800 denari.dokolku ti odgovara mojata ponuda,ostavi mi tvoj telefon,pa ke te pobaram.pozdrav
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно