1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Снежана
Последна активност:
21 Февруари 2020
Зачленет:
17 oктомври 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Женско
Роденден:
28 oктомври 1978 (Возраст: 41)

Сподели

Снежана

Intern, Женско, 41

Снежана последен пат беше виден (како):
21 Февруари 2020