1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Snaga's Recent Activity

 1. На Snaga му/ѝ се допаѓа мислењето на TheMarshal во темата Project Cars 2.

  Договорено, пиши ми nick ќе ви си приклучам вечер. Таман да се тепа време. Акo имаш discord прати ми nick во пп.

  1 Април 2020 во 15:35
 2. Snaga одговори на темата Project Cars 2.

  Јас вчера не можев, за вечер ќе се пишеме кај 9-10 ако можете може да повозиме :)

  1 Април 2020 во 15:35
 3. На Snaga му/ѝ се допаѓа мислењето на Nostradamus во темата Project Cars 2.

  @TheMarshal @Snaga сори фор тхе пинг. Али имам Project Cars 2 и јас. Кога сакате, како сакате можеме да се договориме неколку рунди да...

  1 Април 2020 во 15:35
 4. На Snaga му/ѝ се допаѓа мислењето на mihovkris во темата Интернет кафе !?.

  [IMG]

  31 Март 2020 во 12:25
 5. Snaga одговори на темата Project Cars 2.

  Јас играм со PS4 џојстик, едниов другар на тастатура, другиот на волан, ама сите сме компетитив :D:D Најчесто возиме GT3 коли, лесни се...

  31 Март 2020 во 11:33
 6. На Snaga му/ѝ се допаѓа мислењето на TheMarshal во темата Project Cars 2.

  Јас ја играм чат-пат, најчесто на time trials пошо сум дрво. Али сум за, може да изиграме некоја партија ако се направи екипа. Инаку,...

  31 Март 2020 во 11:31
 7. На Snaga му/ѝ се допаѓа мислењето на zak1711 во темата Project Cars 2.

  Јас ја возам само многу ретко дека немам време. Може да ме аднете па ако се погодиме некогаш да се истркаме :) profile name: ZharoTzaro

  31 Март 2020 во 11:31
 8. Snaga одговори на темата Која Denuvo игра чекате да биде кракната?.

  https://crackwatch.com/game/mortal-kombat-11 Still waiting o_Oo_Oo_O

  31 Март 2020 во 09:51
 9. Snaga одговори на темата neoTV и интернет од Neotel.

  А што е со телевизијава на НеоТел? Стримаш ТВ преку андроид бокс? Не им работи контакт центарот моментално, најверојатно заради вирусот,...

  30 Март 2020 во 18:14
 10. На Snaga му/ѝ се допаѓа мислењето на mkextremer во темата neoTV и интернет од Neotel.

  [img] Ок си е кај мене.. Конзистентен е одкако се приклучив пред неколку месеци.

  30 Март 2020 во 17:55
 11. На Snaga му/ѝ се допаѓа мислењето на smole во темата neoTV и интернет од Neotel.

  Или ќе си земеш нет од други профи оператори со SLA ставка и ќе договориш фиксна ИП. Ама пошто не гејмаш толку профи џабе го правиме...

  30 Март 2020 во 17:55
 12. Snaga одговори на темата Телекабел Скопје - проблем со интернет конекција.

  Ќе видам и со неотел, телеком имаат пакет 30/5 за 1000 и нешто, или 100/100 за 1800, со основниот тв пакет. Но ме густа. Јас сакав 50/50...

  30 Март 2020 во 17:42
 13. На Snaga му/ѝ се допаѓа мислењето на eX3v1l во темата Телекабел Скопје - проблем со интернет конекција.

  Стави си НеоТел. Иста мрежа од телеком за поефтини пари и поголем лимит.

  30 Март 2020 во 17:41
 14. На Snaga му/ѝ се допаѓа мислењето на HardCorec во темата Телекабел Скопје - проблем со интернет конекција.

  Да, уште да наведат во договорот дека треба и вазелин да си носиме со нас... онака за секој случај, да не им се присака (па да не опнат...

  30 Март 2020 во 17:41
 15. Snaga одговори на темата Телекабел Скопје - проблем со интернет конекција.

  сам бираш како живиш :D

  30 Март 2020 во 16:24