1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
snace
Последна активност:
5 Јули 2020 во 17:28
Зачленет:
13 Декември 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Роденден:
1 Јануари 1971 (Возраст: 49)

Сподели

snace

Intern, 49

snace последен пат беше виден (како):
5 Јули 2020 во 17:28