1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Smoking4e's Recent Activity

 1. Smoking4e одговори на темата Хард дискови - тестови и искуства.

  другар овој е новиот хард диск(половен) а стариот е изваден.

  28 Јуни 2020 во 13:45
 2. Smoking4e одговори на темата Хард дискови - тестови и искуства.

  отворете го screenshot а стариот хард диск е мртов. :)

  28 Јуни 2020 во 11:25
 3. Smoking4e одговори на темата Хард дискови - тестови и искуства.

  [IMG] Screenshot малце оф топик дечки имам прашање едно, дали можам од овој хдд да направам storage хдд и да го углавам во [IMG] ....

  26 Јуни 2020 во 19:56