1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Smoking4e
Последна активност:
18 Јуни 2019 во 20:20
Зачленет:
19 ноември 2008
Мислења:
371
Допаѓања:
51
Поени од трофеи:
245

Ги следи 1

Роденден:
20 Август 1988 (Возраст: 30)

Сподели

Smoking4e

Gaining Experience, 30

Smoking4e последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Dota 2, 18 Јуни 2019 во 20:20