1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Sludge.Factory
Последна активност:
19 oктомври 2018 at 11:03
Зачленет:
7 Февруари 2014
Мислења:
91
Допаѓања:
80
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
26 Јануари 1911 (Возраст: 107)
Локација:
Skopje

Сподели

Sludge.Factory

Gaining Experience, Машко, 107, од Skopje

Sludge.Factory последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Кулери - разладни тела - водени ладења - вентилатори - се за ладењето, 19 oктомври 2018 at 11:03