1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Sleepless
Последна активност:
28 Април 2020
Зачленет:
3 Мај 2007
Мислења:
24
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165

Сподели

Sleepless

Intern

Sleepless последен пат беше виден (како):
28 Април 2020