1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Славчо Кузески
Последна активност:
1 ноември 2014
Зачленет:
21 oктомври 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
1 Мај 1989 (Возраст: 30)

Сподели

Славчо Кузески

Intern, Машко, 30

Славчо Кузески последен пат беше виден (како):
1 ноември 2014