• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Slavcho King

 1. S

  Samsung Galaxy Note 3

  За ultra HD кај нас за едно 10тина години си во право. Иначе го имав Nokia Pureview 808 и бев презадоволен од камерата ама батеријата ја трошеше за помалку од 24 часа и нормлано софтверот беше катастрофа во споредба со Android, IOS и Windows Phone.. Деновиве баш гледав Nokia 1020 но кај нас...
 2. S

  Samsung Galaxy Note 3

  Искрено едвај го чекав да излезе Note 3... Имав до пред некое време Note 2 и бев премногу задоволен и од батерија и од перформансите на телефонот... Го продадов затоа што сакав да купам Note 3 ама очекувањата за перформансите на новиот Ноте ми беа поголеми... Како што кажа #xenon во минатиот...
На врв Дно