1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Slaave
Последна активност:
27 oктомври 2016
Зачленет:
30 Декември 2011
Мислења:
12
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
20
Роденден:
29 Февруари 1980 (Возраст: 39)

Сподели

Slaave

Intern, 39

Slaave последен пат беше виден (како):
27 oктомври 2016