1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
SkyDriver
Последна активност:
1 Јуни 2012
Зачленет:
18 Јули 2009
Мислења:
61
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
10

Ги следи 1

Сподели

SkyDriver

Intern

SkyDriver последен пат беше виден (како):
1 Јуни 2012