1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат skullmonkey

 1. s_dule

  Intern, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  52
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  10
 2. temelk4

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  86
  Поени од трофеи:
  110
 3. The GameMAster94

  Intern, Машко, 25, од Skopje
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  10
 4. tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,825
  Допаѓања:
  9,068
  Поени од трофеи:
  2,342
 5. дамциии

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10