1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат skullmonkey

 1. AndrejFerdzo

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  294
  Поени од трофеи:
  255
 2. architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,974
  Допаѓања:
  2,359
  Поени од трофеи:
  1,602
 3. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Hønsebybotn
  Мислења:
  1,667
  Допаѓања:
  2,685
  Поени од трофеи:
  1,627
 4. Boldozer

  On your way to fame, од Скопје
  Мислења:
  1,145
  Допаѓања:
  598
  Поени од трофеи:
  365
 5. CDR``

  Intern, Машко, 23, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 6. Creed_Bratton

  Gaining Experience, од EU
  Мислења:
  285
  Допаѓања:
  328
  Поени од трофеи:
  315
 7. damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  782
  Допаѓања:
  825
  Поени од трофеи:
  265
 8. Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,764
  Допаѓања:
  7,221
  Поени од трофеи:
  1,717
 9. dejan_str

  Unbeatable , Машко, 37, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,154
  Допаѓања:
  4,871
  Поени од трофеи:
  2,202
 10. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,905
  Допаѓања:
  26,248
  Поени од трофеи:
  2,377
 11. FrukaZ

  Gaining Experience, Машко, 24, од Prague
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  362
  Поени од трофеи:
  205
 12. HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,304
  Допаѓања:
  4,834
  Поени од трофеи:
  1,717
 13. hemicharot

  Intern, 16, од Skopje, Macedonia
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  27
  Поени од трофеи:
  20
 14. Ker50

  Intern, 29
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 15. LadiC

  Intern, Машко, од Скопје
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  170
 16. Nikola Sone

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  1,235
  Допаѓања:
  1,347
  Поени од трофеи:
  492
 17. OldSchoolPvP

  Practice makes perfect, Машко, 24, од Shutter Island
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  1,176
  Поени од трофеи:
  265
 18. pane96

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  372
  Допаѓања:
  164
  Поени од трофеи:
  115
 19. prichina

  Unbeatable , Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,818
  Допаѓања:
  5,014
  Поени од трофеи:
  2,312
 20. rippermkd

  Gaining Experience, Машко, 35, од Bitola
  Мислења:
  457
  Допаѓања:
  274
  Поени од трофеи:
  165