1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by skopje_mkd

 1. skopje_mkd
 2. skopje_mkd
 3. skopje_mkd
 4. skopje_mkd
 5. skopje_mkd
  bump
  Мислење од: skopje_mkd, 21 Август 2019 во 10:18 Во форумот: Купувам
 6. skopje_mkd
  3600 !! 070 236 808
  Мислење од: skopje_mkd, 19 Август 2019 во 23:55 Во форумот: Продавам
 7. skopje_mkd
  bump
  Мислење од: skopje_mkd, 19 Август 2019 во 23:52 Во форумот: Продавам
 8. skopje_mkd
  продаден !!
  Мислење од: skopje_mkd, 19 Август 2019 во 23:52 Во форумот: Продавам