1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

skopje_mkd's Recent Activity

 1. skopje_mkd одговори на темата Dell Ultra Sharp U2412M, LED IPS 16:10.

  7750 Испратено од ANE-LX1 преку IT.mk форум апликација

  23 Август 2019 во 21:53
 2. skopje_mkd одговори на темата Noctua NH-U14S со AM4 додаток !!!.

  3500 Испратено од ANE-LX1 преку IT.mk форум апликација

  23 Август 2019 во 21:52
 3. На skopje_mkd му/ѝ се допаѓа мислењето на Ragnar во темата Freelance - пишување текстови - статии.

  Како и за се друго што може да се работи онлајн, ќе си оди на сајтови за фриленсери - Upwork, Fiverr etc. и ќе си ја проба среќата. Има...

  23 Август 2019 во 15:05
 4. skopje_mkd започна нова тема:

  Freelance - пишување текстови - статии

  Незнам дали е на право место темава (ако не е молба до модераторите да ја сместат на правото). Ми треба инфо да сподели некој искуство...

  Форум: Е-Бизнис

  23 Август 2019 во 14:48
 5. skopje_mkd одговори на темата Купувам 18650 батерии.

  Имам купено такви. Катастрофа :( Испратено од ANE-LX1 преку IT.mk форум апликација

  21 Август 2019 во 18:42
 6. На skopje_mkd му/ѝ се допаѓа мислењето на tomi во темата Купувам 18650 батерии.

  ако не најдеш, можеш да растуриш некоја стара батерија од лап топ таму имаш минимум 4 комада

  21 Август 2019 во 18:17
 7. skopje_mkd одговори на темата Купувам 18650 батерии.

  bump

  21 Август 2019 во 10:18
 8. skopje_mkd одговори на темата Noctua NH-U14S со AM4 додаток !!!.

  3600 !! 070 236 808

  19 Август 2019 во 23:55
 9. skopje_mkd одговори на темата Dell Ultra Sharp U2412M, LED IPS 16:10.

  bump

  19 Август 2019 во 23:52
 10. skopje_mkd одговори на темата Logitech MX Master 2s (midnight teal).

  продаден !!

  19 Август 2019 во 23:52