1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои skopje_mkd ги следи

 1. gOJDO

  Мислења:
  8,940
  Допаѓања:
  12,234
  Поени од трофеи:
  2,317
 2. goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  2,844
  Допаѓања:
  2,430
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. StefAngel

  On your way to fame, Машко, 31
  Мислења:
  1,293
  Допаѓања:
  789
  Поени од трофеи:
  305