1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
skinz
Последна активност:
17 Јуни 2020
Зачленет:
20 Април 2015
Мислења:
8
Допаѓања:
15
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
28 oктомври 1991 (Возраст: 28)

Сподели

skinz

Intern, Машко, 28

skinz последен пат беше виден (како):
17 Јуни 2020