1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Skidz123
Последна активност:
20 Август 2016
Зачленет:
22 Јануари 2016
Мислења:
36
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
12 Јуни 1996 (Возраст: 23)

Сподели

Skidz123

Intern, Машко, 23

Skidz123 последен пат беше виден (како):
20 Август 2016