1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Skid
Последна активност:
18 Септември 2011
Зачленет:
19 Јуни 2011
Мислења:
11
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0
Веб-страна:

Сподели

Skid

Intern

Skid последен пат беше виден (како):
18 Септември 2011