• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
SkechBoy
Реакции
20
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Брачко, кога ќе ги отворите регистрацииве?
    Имам другар тука умира да се регистрира не драпајте ајде побрзо малку :D
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно