1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Skarab
Последна активност:
12 Септември 2019
Зачленет:
19 Август 2017
Мислења:
4
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Роденден:
23 Јануари 1982 (Возраст: 38)

Сподели

Skarab

Intern, 38

Skarab последен пат беше виден (како):
12 Септември 2019