• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од skandi005

 1. skandi005

  Java помош за 2 задачки

  да за Структури ми требаат
 2. skandi005

  Java помош за 2 задачки

  што asp? не разбирам
 3. skandi005

  Java помош за 2 задачки

  Ке ве замолам ако некој може да ми помогне т.е. да ми ги реши задачиве затоа што сам незнам да ги решам а ептен ми се потребни во прилог на поракава е прикачена документација за задачите. 1. Две бинарни дрва се нарекуваат “слични како во огледало” ако и двете се празни или не, ако е левото...
На врв Дно