1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
SK|Alex
Последна активност:
31 oктомври 2012
Зачленет:
31 Јануари 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко

Сподели

SK|Alex

Intern, Машко

SK|Alex последен пат беше виден (како):
31 oктомври 2012