1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sisko
Последна активност:
24 Февруари 2020 во 08:49
Зачленет:
14 Декември 2010
Мислења:
171
Допаѓања:
106
Поени од трофеи:
277

Следачи 1

Сподели

sisko

Gaining Experience

sisko последен пат беше виден (како):
24 Февруари 2020 во 08:49