1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Sintrax
Последна активност:
26 Јуни 2020
Зачленет:
20 Септември 2012
Мислења:
105
Допаѓања:
85
Поени од трофеи:
110
Пол:
Машко
Локација:
Skopje

Сподели

Sintrax

Gaining Experience, Машко, од Skopje

Sintrax последен пат беше виден (како):
26 Јуни 2020