• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sinisa83

Роденден
26 февруари 1983 (Возраст: 38)
Прекар
сико
Професија
студент
Музика
pop
Омилен спорт
Kosarka
На врв Дно