1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sini6a
Последна активност:
5 Јануари 2018
Зачленет:
11 Мај 2009
Мислења:
485
Допаѓања:
30
Поени од трофеи:
292

Ги следи 1

Роденден:
1 Мај 1996 (Возраст: 24)

Сподели

sini6a

Intern, 24

sini6a последен пат беше виден (како):
5 Јануари 2018