1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Simeon Aleksov
Последна активност:
18 Март 2019
Зачленет:
14 Декември 2015
Мислења:
23
Допаѓања:
20
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
14 Август 1997 (Возраст: 22)

Сподели

Simeon Aleksov

Intern, Машко, 22

Simeon Aleksov последен пат беше виден (како):
18 Март 2019