1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sime54
Последна активност:
9 Мај 2013
Зачленет:
15 Јануари 2013
Мислења:
18
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
30 Март 1954 (Возраст: 65)

Сподели

sime54

Intern, Машко, 65

sime54 последен пат беше виден (како):
9 Мај 2013