1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
simbbad
Последна активност:
28 ноември 2017
Зачленет:
18 Декември 2007
Мислења:
6
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Роденден:
9 Септември 1981 (Возраст: 38)

Сподели

simbbad

Intern, 38

simbbad последен пат беше виден (како):
28 ноември 2017