• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од SIEM

 1. S

  Fujitsu-Siemens Pocket Loox N520

  Imam eden problem, koga ke ja stavam baterijata nesaka da se vkluci a koga ke ja izvadam se uklucuva ama koga ke se bootira windowsot se isklucuva.sto bi mozelo da bide ako znae nekoj neka pise
 2. S

  LCD monitor. Koj?

  samo samsung sync master 971p ke platis i ke imas. nema podobro nesto za tie pari.
 3. S

  Чуден проблем со графичка и монитор

  ABE LUGE KUPETE SI SAMSUNG SYNC MASTER 971P LCD 19, JAS LANI GO KUPIV 500 EVRA TAKA DA MISLAM NEMA POTREBA DA MENUVAM MONITOR 5 GODINI + E ROTIRACKI I IMA ON TOUCH SCREEN (ZAKON E)
 4. S

  dali se isplakja?!?!?! [predlog: AMD ili INTEL]

  AMD E POBRZ INTEL E POSTABILEN
На врв Дно