1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Шварц
Последна активност:
21 Август 2016
Зачленет:
28 Декември 2015
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
27 Март 1992 (Возраст: 28)

Сподели

Шварц

Intern, Машко, 28

Шварц последен пат беше виден (како):
21 Август 2016