• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Shutter
Реакции
120
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • tastaturata i mausot ti gi cuvam :) pozdrav
  Shutter
  Shutter
  Извини, но која тастатура и маус, не сум во тек нешто.. :)
  И ти си на финки?
  Shutter
  Shutter
  Да, АСИ.
  тотето
  тотето
  Епа јас на КНИ сум. А виде дека сум на финки по распоредот овај на десктоп? xD
  Shutter
  Shutter
  Да, по тоа АОК лаб. :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно