1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
shopovbogomil123
Последна активност:
20 Февруари 2018
Зачленет:
3 Декември 2015
Мислења:
3
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
22 Декември 1974 (Возраст: 45)

Сподели

shopovbogomil123

Intern, Машко, 45

shopovbogomil123 последен пат беше виден (како):
20 Февруари 2018