1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

shooter's Recent Activity

 1. На shooter му/ѝ се допаѓа мислењето на M.Pix во темата Ваши фотографии [Читај прв пост!].

  Не знам како сум изумил ама еве неколку слики од најубавото зајдисонце кое некогаш сум го видел. Боите се менуваа од секунда во секунда....

  27 Мај 2020 во 15:00
 2. На shooter му/ѝ се допаѓа мислењето на hakerce во темата ЗДРАВО.

  Здраво на сите членови, да ве поздравам, како што е редот, има интересни теми и решив да се активирам и јас, ако можам нешто да помогнам...

  26 Мај 2020 во 22:28
 3. На shooter му/ѝ се допаѓа мислењето на StefAngel во темата CryptoStef од КриптоДонија.

  Здраво дечки во ова видео ќе објаснам што е биткоин, идејата за биткоин и како функционира биткоин. Видеото е доста барано па затоа...

  25 Мај 2020 во 14:20