1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои shifty ги следи

 1. Crash_Bandcoot

  Intern, Машко
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  46
  Поени од трофеи:
  30
 2. olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,606
  Допаѓања:
  3,538
  Поени од трофеи:
  1,817
 3. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,816
  Допаѓања:
  5,015
  Поени од трофеи:
  2,312
 4. psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,782
  Допаѓања:
  27,514
  Поени од трофеи:
  2,342