1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
shevchenko
Последна активност:
22 Април 2008
Зачленет:
30 ноември 2007
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
26 Февруари 1987 (Возраст: 32)

Сподели

shevchenko

Intern, 32

shevchenko последен пат беше виден (како):
22 Април 2008