1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
shemko
Последна активност:
15 Декември 2019 во 23:28
Зачленет:
15 Јули 2008
Мислења:
231
Допаѓања:
56
Поени од трофеи:
220
Роденден:
6 Февруари 1984 (Возраст: 35)

Сподели

shemko

Gaining Experience, 35

shemko последен пат беше виден (како):
15 Декември 2019 во 23:28