1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ShakaldS
Последна активност:
30 Мај 2020 во 01:58
Зачленет:
19 Март 2015
Мислења:
13
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
29 Јануари 1978 (Возраст: 42)

Сподели

ShakaldS

Intern, Машко, 42

ShakaldS последен пат беше виден (како):
30 Мај 2020 во 01:58