1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Senshi
Последна активност:
3 Јуни 2019
Зачленет:
2 Јануари 2015
Мислења:
17
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
10
Роденден:
12 Декември 1989 (Возраст: 29)

Сподели

Senshi

Intern, 29

Senshi последен пат беше виден (како):
3 Јуни 2019