1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
senait007
Последна активност:
15 Септември 2019 во 12:26
Зачленет:
15 Јули 2014
Мислења:
23
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
5 ноември 1993 (Возраст: 25)

Сподели

senait007

Intern, Машко, 25

senait007 последен пат беше виден (како):
15 Септември 2019 во 12:26