• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од semir

 1. S

  Проблем со блокирање на PC!

  пробав и така, преку хард диск но нејќе !
 2. S

  Проблем со блокирање на PC!

  Компјутерот е модел од Acer Aspire m5641 ,но моментално е со следната конфигурација: Intel Core 2 Quad 8300 Ati radeon HD4650 1GBDDR2 RAM 3GB DDR2 160GB HDD После тоа од како ќе се блокира , има проблем со стартувањето и ми излегува следново nvidia boot agent 249.0542 PXE-E61...
 3. S

  Проблем !!

  Преку USB го имам Win 8 од тука пробав да го инсталирам бидејќи режачот ми ги упропасти 3-4 цд-а при режење, има некој проблем !
 4. S

  Проблем !!

  Сакам да инсталирам WIn 8 и при boot ми се појави ова уште на самиот старт . Единствено кај мене не пишува enter=continue и esc=exit ! Како може да се надмине ова ?
 5. S

  Windows 8

  благодарам за помошта.
 6. S

  Windows 8

  :))
 7. S

  Windows 8

  Windows 8 English 86x 64x BOOTABLE - го презмав од интернет како iso фајл ! Во кој формат треба да го снимам за да можам да направам формат на мојов PC ?
 8. S

  Тема за Samsung Galaxy Note 2

  Telefonot e kako stolb stabilen i silen kako zmej, pa bi ti preporacal podobro da go cuvas :D
 9. S

  Win 7/8 - Pomos!

  Vi blagodaram decki na site :d Pozdrav
 10. S

  Win 7/8 - Pomos!

  kako bi se odnesuval i dali moze da se instalira Win 7/8 na mojov pc so slednive specifikacii : AMD Athlon 64 3200+ 1 GB Dual-Channel DDR @ 201MHz 128MB GeForce 7300 SE/7200 GS
 11. S

  Recovery od formatiran HDD ??

  ne sum probal so ova .
 12. S

  Recovery od formatiran HDD ??

  probav ali ne go biduva i so pandora probav isto ne ja biduva .
 13. S

  Recovery od formatiran HDD ??

  Zaboraviv da kazam deka 2 participacii bea C i D , jas vo C instaliram Operativen Sistem a vo D cuvam dr podatoci vo slucajov sliki. Znaci samo participacija D ja formatirav ! posle nekolku sati i OS preinstalirav vo C .
 14. S

  Recovery od formatiran HDD ??

  Go formatirav HDD-to ama posle nekoe vreme zabelezav deka ne sum gi prefrlil slikite . Dali ima moznost od Formatiran HDD da se vratat so nekoe programce ?
 15. S

  WIN XP SP3 - Pomos !

  Kako mozam da go otkrijam pasvordot od tp-link ruterot na mojov pc so WIN XP SP3 OS ?!
На врв Дно