1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Sekuloszki
Последна активност:
1 Септември 2019
Зачленет:
19 Август 2016
Мислења:
6
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
3 Декември 1986 (Возраст: 33)

Сподели

Sekuloszki

Intern, Машко, 33

Sekuloszki последен пат беше виден (како):
1 Септември 2019