1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Seduce83
Последна активност:
29 Февруари 2020
Зачленет:
3 Јануари 2016
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
20
Пол:
Женско
Роденден:
4 ноември 1983 (Возраст: 36)

Сподели

Seduce83

Intern, Женско, 36

Seduce83 последен пат беше виден (како):
29 Февруари 2020