1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
secure.boy
Последна активност:
9 Август 2018
Зачленет:
23 Јануари 2008
Мислења:
125
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
412

Ги следи 2

Сподели

secure.boy

Intern

secure.boy последен пат беше виден (како):
9 Август 2018