1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sectionmp
Последна активност:
21 Февруари 2020 во 14:49
Зачленет:
10 Март 2019
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
10 Септември 1999 (Возраст: 20)

Сподели

sectionmp

Intern, 20

sectionmp последен пат беше виден (како):
21 Февруари 2020 во 14:49