1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Seat
Последна активност:
22 Април 2018
Зачленет:
10 Декември 2010
Мислења:
84
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко
Веб-страна:

Сподели

Seat

Intern, Машко

http://www.MagazinaOnline.com 26 Септември 2013

Seat последен пат беше виден (како):
22 Април 2018